sobota, 31 marca 2012

Pokaz Mody 30.03

Wczoraj odbył się długo wyczekiwany pokaz mody "Moda na Szycie" mojej uczelni w hotelu Angelo, w Katowicach. Na wystawie znalazły się 2 moje prace z czego jestem bardzo dumna, niestety żaden mój projekt nie został zaprezentowany na wybiegu. Jednym pocieszeniem był fakt, że jedną z modelek była moja wspaniała Lidia, która zaprezentowała 2 kreacje. Wszystkie stroje były niesamowite i bardzo pomysłowe! Do tego wspaniały makijaż oraz dopasowane fryzury. Sami zobaczcie!


Bardzo podobała mi się mini kolekcja czerwonych sukni oraz niebieski komplet (sukienka i szara marynareczka) zaprojektowany przez Martina. Ale wrażenie robią wszystkie kreacje! Mam też kilka zdjęć z backstageu i detali z wystawy.

wtorek, 27 marca 2012

Fiolet&Turkus

Trochę zaniedbałam mojego bloga ale w ostatnim czasie nie miałam natchnienia żeby dodać posta. Teraz kiedy znalazłam trochę czasu, dodaję zdjęcia z ostatniej sesji do drugiego etapu konkursu, w którym niestety nie udało mi się wygrać. Za to zestaw bardzo mi się podoba i prawdopodobnie ubiorę go na piątkowy pokaz mody mojej uczelni, gdzie na wystawie znajdą się aż 2 moje prace, natomiast po wybiegu w 2 innych kreacjach przejdzie moja ukochana Lidia ♥. Katowice, hotel Angelo, godzina 18:00, więcej na stronie: klik. Zapraszam!  
Dziś zdobyłam w sh genialną sukienkę marki Lipsy London, falbaniastą małą czarną za jedyne 29zł. Jak wam się podoba?