O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

poniedziałek, 21 maja 2012

Lookbook i Swap

Dawno mnie tu nie było ale to wszystko przez zbliżającą się sesję oraz swap'a. Mam dla was trochę zdjęć z ostatnich sesji z Lidką oraz lookbookowych, które robiłam Martynie. Jak tylko będę miała zdjęcia z pokazu od razu wrzucę! Póki co podsyłam linka do zdjęć w nowinach oraz filmik z przymiarek:


czwartek, 3 maja 2012

At the airport

Piękna pogoda za oknem więc trzeba ją było wykorzystać. Sesja zdjęciowa to był najlepszy pomysł szczególnie kiedy ma mnie mnóstwo pomysłów:) Jednym z nich, była inspiracja filmem Aviator z nutką pin-up. Sceneria- oczywiście lotnisko. Zdjęcia wychodziły dobrze... do czasu. Po mniej więcej 20 zdjęciach nastąpiła usterka aparatu. Nie wiem jakim cudem ale po prostu przestał robić zdjęcia a na ekranie migał error. Mając modelkę w pełnym makijażu oraz fryzurze, pojechałam do domu po stary aparat by dokończyć zdjęcia. Później zrobiłyśmy jeszcze kilka ujęć nad Rybnickim zalewem. Mimo wszystko, zdjęcia mi się podobają. A wam?


 


 modelka- Klaudia S.