O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

wtorek, 10 grudnia 2013

Modna Ruda 2013

Relacja zdjęciowa z Gali Modna Ruda 2013, podczas której wybrano Rudą Roku 2014. Została nią Estera Brożek z Rudy Śląskiej. Gratulacje dla koleżanki z WST! ;-) Był to wspaniały dzień, pełen nowych znajomości(nie tylko ze Śląska), ogromnych wrażeń. Mogłam się poczuć jak modelka na wybiegu w niesamowitych kreacjach od projektantów, na jednej scenie z Joanną Krupą. Wiele brawa dla Modnego Śląska i Pani Ilony Kanclerz za takie inicjatywy oraz za zaangażowanie w promowanie mody na Śląsku i mody NA Śląsk!

 z Mileną z bloga Majlena Fashion <3Milena i ŁukaszWięcej zdjęć i informacji na temat wydarzenia: klik

Odwiedzajcie fanpage - mnóstwo nowości i najświeższe informacje na temat moich poczynań w świecie stylizacji między innymi moja trwająca przygoda jako stylistka w sklepie Biga ;-)