piątek, 3 października 2014

EC Blog Spot


EC Blog Spot - akcja dla blogerów w Europie Centralnej! 
Wczoraj nadeszła moja kolej na wystylizowanie 5 manekinów, które przez kolejny tydzień będą gościły na specjalnej wystawie w centrum handlowym EC w Gliwicach. Było to niesamowite doświadczenie! Do dyspozycji miałam ponad 10 sklepów, z których mogłam wybrać co tylko chciałam :) Więc stylizowało się cudownie... 3 pierwsze manekiny, tzw "rodzinka" to stylizacje dla mamy, taty oraz ich syna - stroje codzienne, modne i wygodne. 2 kolejne manekiny - zupełna dowolność :) Tu poszalałam i połączyłam różne style, ciekawe faktury oraz dodatki. Zobaczcie sami efekty mojej pracy :)
Wieczorem miało miejsce co miesięczne spotkanie dla śląskich blogerów. Tematem wieczoru były blogi kosmetyczne: coś o paznokciach i coś o wizażu...  Dziewczyny zaprezentowały makijaż oraz świetną technikę stemplową do paznokci. Polecam! -> B for Beautiful Nails oraz Avida Dollars - Kosmetycznie
Spotkanie poprowadziła Milena z bloga Majlena Fashion  
 
Świetnie spędzony czas, w przemiłym towarzystwie, mnóstwo różnych niespodzianek i prezentów, za które bardzo serdecznie dziękuję! :)

fot. Lidia Bartoszek