O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

Kontakt

WSPÓŁPRACA 
Zapraszam do współpracy osoby zajmujące się fotografią, wizażem, fryzjerstwem, wyrobem biżuterii, przerabianiem ubrań oraz projektowaniem.
 

 KONTAKT

Wszelkie pytania proszę kierować pod podany adres mailowy lub kontaktować się przez facebooka. Odpowiedź może potrwać do 2 dni.

e-mail: greeninez@gmail.com
fb: https://www.facebook.com/inez.oszek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz