O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

wtorek, 2 sierpnia 2011

Smoky Eyes

Weekend był wspaniały! Od piątku do niedzieli byłam u Lidki, gdzie świetnie się bawiłyśmy! od oglądania seriali, po robienie żeli i maseczek aż do punktu kulminacyjnego w niedzielę- imprezy "urodzinowej". Czas spędzony w genialnym towarzystwie! :* dzięki! 


 Drinking tequila !!!!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Makijaż smoky eyes w mojej codziennej oliwkowej wersji: 

Cienie, Sephora, kolory dopasowane do zielonych oczu:
Wykonanie bardzo łatwie, mimo że nie do końca robię tak jak na rysunku :) na środkowej części powieki nakładam jeśniejszy cień a na miejscu C ciemniejszy ponieważ noszę okulary a to optycznie powiększa oko. Całość uzupełniam czarną maskarą z grubą szczoteczką z Diora. Polecam również maskarę Colossal Volum Express firmy Maybelline. A wy jaki makijaż nosicie na co dzień? 

2 komentarze:

  1. Masz prześliczne zielone oczy, ja podobno też, ale moje są brązowo zielone i bardzo nad tym faktem ubolewam bo marzę o czystych zielonych, a nie chcę soczewek bo boję się o oczy ... po co je niszczyć. Zawsze myślałam, że to fiolet podkreśla zielone oczy, najwyraźniej się myliłam :D Może w takim razie malując oczy szarościami bardziej uwydatnię zielony? Zobaczymy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. może na zdjęciu tego nie widać ale cienie są w kolorze oliwki a po drugiej stronie bordo mieszane z fioletem :) miałaś rację, fiolet podkreśla zielone oczy ale oliwkowy kolor również. Wystarczy też podkreślić je na kruczo czarny kolor bez cieci i zieleń oczu się uwydatni :)

    OdpowiedzUsuń