O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

niedziela, 22 stycznia 2012

Sesje na sesje.

Rozpoczął się czas sesji dla studentów. U mnie oznacza to oddawanie prac zaliczeniowych do oceny. Większość z nich mam do oddania w lutym ale każda kreacja musi mieć dokumentację fotograficzną. Dlatego rozpoczął się dla mnie czas całodziennego szycia, wykańczania, dopieszczania i sesji... fotograficznych. Dziś rezultaty jednej z nich. Jest to praca mojego projektu wykonana z męskich koszul, natomiast ta dzielna modelka, która pozowała mi w mrozie to Gosia. Uważam sesje za bardzo udaną, ale jak zostanie oceniona, hmmm zobaczymy. Póki co piszcie czy się wam podoba :)

 
Modelka: Gosia, Stylizacja: ja, Foto: ja

sweter- H&M%, bandage zip skirt- DIY, torebeczka- @, wąż- @

5 komentarzy:

 1. cudowny projekt! 5 będzie na pewno :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że trafiłam na bloga osoby, która projektuje ubrania. Ja również chciałabym zostać projektantką, na razie zaczynam, ale eksperymentuję z coraz bardziej skomplikowanymi krojami. Czy studiujesz już, a jeśli tak, to gdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Studiuję wzornictwo na WST w Katowicach, na specjalizacji projektowanie ubioru. Jest świetnie! ale przyszła sesja i zarywam noce na szycie, szkicowanie, fotografowanie i inne, ale tak jest chyba wszędzie ;-) Tylko inni się uczą a ja tworzę. Pozdrawiam Flateel!

   Usuń
 3. genialny wąż! Stylizacja na modelce idealna! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Organizuję konkurs, chcesz wziąć udział? http://raroika.blogspot.com/2012/01/konkurs-raroika.html Pozdrawiam, raroika :)

  OdpowiedzUsuń