O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

sobota, 31 marca 2012

Pokaz Mody 30.03

Wczoraj odbył się długo wyczekiwany pokaz mody "Moda na Szycie" mojej uczelni w hotelu Angelo, w Katowicach. Na wystawie znalazły się 2 moje prace z czego jestem bardzo dumna, niestety żaden mój projekt nie został zaprezentowany na wybiegu. Jednym pocieszeniem był fakt, że jedną z modelek była moja wspaniała Lidia, która zaprezentowała 2 kreacje. Wszystkie stroje były niesamowite i bardzo pomysłowe! Do tego wspaniały makijaż oraz dopasowane fryzury. Sami zobaczcie!


Bardzo podobała mi się mini kolekcja czerwonych sukni oraz niebieski komplet (sukienka i szara marynareczka) zaprojektowany przez Martina. Ale wrażenie robią wszystkie kreacje! Mam też kilka zdjęć z backstageu i detali z wystawy.

4 komentarze:

 1. Świetne kreacje :D
  Wybierasz się na off fashion w kielcach? I czy w ogóle wysyłasz prace? Bo wydaje mi się, że warto :)

  A teraz 23 będą pokazy w łodzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety mam szkołę a do Łodzi i Kielc mam zbyt daleko, wręcz pół polski bym musiała przejechać... na razie robię projekty na zaliczenie :)

   Usuń
 2. druga część postu, 4 zdjęcie bluzki, chcę <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój projekt :) mogę zrobić na zamóienie

   Usuń