O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

czwartek, 12 marca 2015

Fashion Inside | 7.03.2015

Centrum Kultury Śląskiej „Zgoda” w Świętochłowicach zorganizowało niezwykłe wydarzenie, które objęłam swoim patronatem medialnym. Fashion Inside to pierwsza edycja prestiżowej imprezy, zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet. Podczas eventu, na wybiegu mogliśmy podziwiać projekty marek: Bola, Furelle oraz Meisel. Było też coś dla ucha - krótki koncert Gosi Andrzejewicz. 
Wszystkie marki, które zaprezentowały się na pokazie pochodzą się ze śląska. Cała inicjatywa bardzo mi się podoba - promowanie naszych rodowitych, regionalnych projektantek oraz zorganizowanie imprezy w małych, przemysłowych Świętochłowicach. Brawa dla organizatorów. Czekam na kolejną edycję :) 

 Bola - Ola Bajer Furelle - Iza Święs

 Fot. Kacper Łagosz | Fot. Roksana Miarka

1 komentarz:

  1. Świetne projekty, szczególnie te z pierwszych zdjęć, takie lekko futurystyczne!

    Zapraszam na nowy post:
    http://alanja.blogspot.com/2015/03/shdiy-owe-spodnie-w-krate.html

    OdpowiedzUsuń