O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

środa, 24 czerwca 2015

EC Blog Spot | Czerwiec

 Witam was po bardzo długiej przerwie...
♥♥♥
       Ze względu na brak czasu spowodowany sobotnią obroną pracy dyplomowej oraz sierpniowym ślubem, nie miałam czasu na blogowanie. W tym czasie powstała moja nowa kolekcja oraz odbyło się kilka ciekawych imprez. Jedną z nich był czerwcowy EC Blog Spot w Europie Centralnej (niestety ostatni przed przerwą wakacyjną). Gościem specjalnym była Maja Maciejko, studentka grafiki 4 roku ASP w Katowicach oraz laureatka Międzynarodowego Triennale Mediów Cyfrowych. Zajmuje się fotografią, grafiką, designem, malarstwem oraz tworzeniem gier komputerowych a także modą i blogowaniem. Na spotkaniu mogliśmy podziwiać jej obrazy oraz grafiki.
     Moi kochani bloggerzy, Milena, Sonia, Seweryn, Iwona, Maja będzie mi was brakowało i mam nadzieję, że uda nam się spotkać w takim samym gronie po wakacjach a może i w trakcie :)


fot. Tomasz Zakrzewski

Zapraszam również na nadchodzące wydarzenia!
27.06.15 -> 18:00 -> V Swap Party na Mariackiej 
04.07.15 -> 18:00 -> Żory Be Fashion 20152 komentarze:

  1. Też mi będzie Was brakowało :( Musimy coś zorganizować :)
    Buziaczki Ślicznotko :):):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kurcze szkoda że nie mogłam być na wystawie :/

    OdpowiedzUsuń