O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

wtorek, 6 grudnia 2016

Swetry czyli must-have na Boże Narodzenie


Hohoho! Dziś MIKOŁAJKI! Z tej okazji mam dla was nowy, świąteczno- mikołajkowy post :) Czy kojarzycie świąteczne swetry z amerykańskich filmów? Sweter z choinką i dzwoneczkami, z reniferem, podobizną Świętego Mikołaja, bałwankiem... Kiczowate i tandetne ale bardzo zabawne! Wraz z całą rodziną (17 os) postanowiliśmy, że każdy zaopatrzy się w takowy sweter - najśmieszniejszy, najciekawszy i najdziwniejszy jaki znajdzie. Rozpoczęło się polowanie w second-handzie. Oto moje zdobycze! 


Garderoba Frania również uzupełniona w świąteczne stylizacje. W końcu to jego pierwsze Boże Narodzenie... Dlatego 14 grudnia jesteśmy umówieni na świąteczną sesję zdjęciową w studiu fotograficznym. Efekty na pewno wam pokażę!  A tu Franek w moim obiektywie :)


 Wpadajcie na mój instagram! Więcej Franka i inspiracji :)

2 komentarze:

  1. Franek jest najlepszy, sama słodycz <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Świąteczne swetry to super sprawa! Na razie posiadam jeden i dość, hm, skromny, bo granatowy w białe płatku śniegu. Chętnie upolowałabym jeszcze z motywem reniferka, haha:)

    OdpowiedzUsuń