O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

środa, 21 grudnia 2016

Świąteczne akcenty 2 - klimat w pełni!Choinka stoi, lampki świecą a kilka prezentów znalazło się już pod nią. W pokoju roztacza się wspaniały zapach iglaka w doniczce. Mała ale jakże urokliwa i słodka... W sobotę wigilia, którą spędzimy wraz z moimi rodzicami. Już nie mogę się doczekać! 

Zdjęcia ze świątecznej sesji już w ramkach na półce. Wokoło zrobiło się czerwono i złoto. Co wieczór zapalamy wszystkie lampki oraz świece. Świąteczny klimat na dobre zagościł w naszych czterech ścianach.


Instagram ⇒ @inezszewczyk 
Codziennie nowa porcja inspiracji :) 

Wesołych Świąt kochani!
 🌲❤❅❄🎄🎅

2 komentarze: