O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

sobota, 28 stycznia 2017

"Innocent" studyjnie

 
Nareszcie dostałam zdjęcia. W Grudniu miałam przyjemność stylizować pewną studyjną sesję zdjęciową. Wykorzystałam moje projekty z kolekcji "Innocent", które idealnie wpisały się w minimalistyczny klimat. Kolekcja składa się z 8 sylwetek, wszystkie elementy można ze sobą łączyć i mieszać. Przezroczyste wstawki na minimalistycznych formach tworzą ciekawy efekt plastyczny i pokazują piękno kobiecego ciała ❤ Zdjęcia wyszły mega! Dzięki! 

fotograf - Marlena Faerber | modelka - Roksana Marcol | Make-up - Adrianna Stasiak | Stylizacja i projekty - Inez Szewczyk 2 komentarze: