O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

piątek, 10 czerwca 2011

Leo or Tatoo?

Nadszedł ten długo wyczekiwany przez wszystkich dzień... PIĄTEK! Zazwyczaj wieczorami każdy wychodzi w miasto lecz najpierw trzeba się odpowiednio ubrać, co często zajmuje duuuużo czasu szczególnie kobietom. Co preferujecie na piątkowe, letnie wieczory w gronie znajomych? lub nocne szaleństwo w mieście? 

Co wam się bardziej podoba? modne ostatnimi czasy tatuaże na ubraniach?  Czy niezawodna, z pazurem panterka?Piszcie swoje zdanie na ten temat w komentarzach!! 

Trochę z innej beczki... Motywy wakacyjne: kostiumy, żeglarskie wzory, kolor- kobalt. Macie już coś z tych rzeczy? 


 

3 komentarze:

  1. tatuażowy t-shirt :) zdecydowanie!! są świetne;p zapraszam do mnie :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Są cudowne. Tatuaże zdecydowanie, chociaż pantera tez niczego sobie :)

    OdpowiedzUsuń