O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

sobota, 10 września 2011

Wyniki konkursu 2

Szczęśliwy numerek to... 6. Moją maszyną losującą ja zwykle była mama :) A pod tym numerem zamieszczony był komentarz: 


Addictedtobeauty pisze...
Obserwuję i polubiłam! :)) Hymm... To ja marzę o kolczykach z brązowymi piórami oraz naszyjniku z 2 piórkami czerwonymi i 2 piórkami niebieskimi! :)) Zapraszam do mnie! :)) guzikos@interia.eu Pozdrawiam!
 Gratuluję zwyciężczyni. Biżuteria pojawi się u Pani po weekendzie. A tym czasem jutro czeka mnie nie lada zadanie, ponieważ mam do stylizacji nietypową modelkę- moją babcię. Sesja jutro po południu a jej owoce na pewno pojawią się na blogu oraz szczegóły na jej temat. Miłej niedzieli!

3 komentarze:

  1. Dziękuję bardzo! Jestem w szoku, bo nie spodziewałam się tego! Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam!! :))

    OdpowiedzUsuń
  2. zapraszam do udziału w konkursie

    http://iamemiliaa.blogspot.com/2011/09/uwaga-konkurs.html

    OdpowiedzUsuń