O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

piątek, 14 października 2011

Jesienny konkurs w Focus Mall

Wczoraj robiłam zdjęcia stylizacji na jesienny konkurs modowy w Rybnickim Focus Mall. Polegał na stworzeniu własnej stylizacji z ubraniami zakupionymi w jednym ze sklepów w Focusie. Ja wybrałam niedawno kupioną, futrzaną kamizelkę z Promodu. Jest lekka, ciepła i pasuje do większości jesiennych zestawień. Co sądzicie o tych kombinacjach? Dla mnie głównym kolorem ten jesieni jest musztardowo- miodowy :)Wyniki konkursu już jutro podczas imprezy Fashion Week w Focus Mall Rybnik o godzinie 13:00!!

2 komentarze:

  1. w pierwszym masz piękną sukienkę, ale nie przekonuje mnie w połączeniu z kamizelką, nie wiem czemu - może przez to, że kolejne zestawy są coraz lepsze i porównuję je mimowolnie :)
    drugi zestaw super! Trzeci boski! czwarty najlepszy ;d
    najbardziej kradnie mi serce 3 i 4 ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne stylizacje ;) plus te kolory! bomba.

    OdpowiedzUsuń