O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

piątek, 6 lutego 2015

7 EC Blog Spot

Kochani! Za nami 7 już spotkanie z serii EC Blog Spot! Po raz kolejny mogłam się spotkać z fantastycznymi bloggerami ze śląska i poznać ich różne zainteresowania. Tematem wczorajszego spotkania była FOTOGRAFIA a gościem głównym była wspaniała i utalentowana Naomi Muras czyli Claremine - najlepsza, młoda Pani fotograf, z którą miałam przyjemność współpracować. Cały wieczór mogliśmy podziwiać jej prace w dużym formacie.
 Mam dla was relację zdjęciową :) Przy okazji zapraszam was już na kolejne spotkanie, które odbędzie się 5 marca w Europie Centralnej w Gliwicach.


fot. Tomasz Zakrzewski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz