O mnie

Moje zdjęcie
o Moda o Lifestyle o Wnętrza o Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, o kierunku Wzornictwo. Stylizacją i projektowaniem ubioru interesuje się od wielu lat. Zajmuje się również blogowaniem, fotografią , wystrojem wnętrz oraz marketingiem. W Rybniku, swoim rodzinnym mieście zorganizowała kilka swoich autorskich pokazów mody oraz wystaw fotografii. Zaprojektowała stroje dla hostess na Międzynarodową Galę Wschodnich Sztuk Walki Only One, która odbyła się w maju 2015 w Katowickim Spodku. Na swoim koncie ma równie kolekcję odzieży „Innocent”, której premiera odbyła się w listopadzie 2015 podczas Akademii Mody i Dizajnu w Katowicach. Aktualnie swoje życie poświęca synowi Franciszkowi i mężowi Mateuszowi. Razem z mamą prowadzi salon sukien ślubnych "Lilia". Ma ambitne plany wprowadzić swoją ślubną kolekcję. Pani domu, bizneswoman i marzycielka...

wtorek, 5 lipca 2016

Hello Frank!

1 maja 2016 powitaliśmy na świecie naszego synka Franusia. Powoli dochodziłam do siebie i teraz wracam do was z nowymi postami :) Na pierwszy ogień kilka zdjęć z ostatniego spaceru (chyba takich zdjęć będzie najwięcej). Rozmiar trochę mi się zmienił ale na pewno nie zrezygnuję z ciekawych stylizacji. Każda mama powinna się czuć kobieco i ładnie. Pamiętajcie, że dres nie musi być waszym nowym mundurkiem!

Bluzka odsłaniająca ramiona to letni must have. W połączeniu z koronkową, kobaltową spódniczką tworzy zestaw nie tylko na co dzień... Zmieniając jedynie sandałki na szpilki możemy się wybrać na randkę lub uroczystość. Transparentna torebeczka z cekinowym wkładem również może być noszona na zwykły spacer, do miasta ale stanowi ona jedyną ozdobę całej stylizacji. 


Spódnica: H&M, buzka: Mohito, 
torebeczka: Mohito, sandałki: CCC 
 

 Pozdrawiamy z Franusiem i zapraszamy na naszego instagrama!

-> INSTAGRAM <-
 @inezszewczyk

2 komentarze: