niedziela, 26 lutego 2017

Fashion Inside - 3 edycja !


11 marca 2017 odbędzie się kolejna - trzecia już- odsłona świętochłowickich spotkań z modą Fashion Inside. Tegoroczna edycja bazuje na przyjętej przed trzema laty formule, która bezwarunkowo trafiła w gusta śląskiej publiczności, ale pojawi się w nij również kilka nowych punktów programu, min. konkurs dla stylistów oraz warsztaty modowe. 
 


Na wybiegu Centrum Kultury Śląskiej odbędzie się 5 pokazów mody prezentujących kolekcje TDE Tadeusza Gwoździa (kolegi po fachu z tej samej uczelni), Unique Oli Stodółki, Mia Stilo Agnieszki Bonisławskiej, Piotra Popiołka oraz Dominiki Syczyńskiej. To bardzo zdolni polscy projektanci, którzy z powodzeniem prezentują swoje prace zarówno w Polsce, jak i za granicą.


Część muzyczna Fashion Inside pozwoli zaspokoić gusta największych koneserów, ponieważ nasze zaproszenie przyjęła Magdalena Szymańska – najbardziej żywiołowa i energetyczna skrzypaczka, która jako jedyna łączy grę na skrzypcach z brawurowym show, Kasia Moś – popularna wokalistka, która specjalnie dla świętochłowickiej publiczności zaśpiewa swoje największe przeboje (na pewno ją kojarzycie z tegorocznych eliminacji do Eurowizji!) oraz Victoria Amell – młoda piosenkarka, której wróży się wielką karierę.


Aby zapewnić publiczności najbardziej wyszukane doznania, grupa Azislight przedstawi niezwykle widowiskowy pokaz świetlny, którego do tej pory w Świętochłowicach jeszcze nie było! Gościem specjalnym tegorocznej edycji Fashion Inside będzie Leszek Stanek – pochodzący z Świętochłowic tancerz, choreograf, aktor, który zyskał sympatię widzów w całej Polsce po występach w programie Azja Express.

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, czy warto się wybrać polecam relacje z poprzednich edycji czyli Vol. 1 i Vol. 2
Ja będę na pewno! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz